דף הבית
  
אודותינו
  
צור קשר

יצירת קשר
 
 

חשיבות לבחירת ריהוט

אם גם אתם מעוניינים לדעת מהו ערך החשיבות לבחירת ריהוט, מאמר זה יסב לכם עניין רב. בחירת ריהוט אינה מתחילה ומסתיימת ביופי שלו, אף על פי שיופי וחן לפרטים גשמיים מעין אלה הוא שיקול כבד מאד בבחירה. בפועל, יש לקחת שיקולים נוספים עליהם קשה לחשוב כאשר רואים ריהוט נוצץ ומבריק מול העיניים והראש שלנו חפץ מאד ביקרו. להלן מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון, ואשר יוסיפו אור לדיון בכל הנושא של חשיבות לבחירת ריהוט:

תחזוקת הריהוט

בדקו האם יש לכם רקע, ידע, ויכולת לתחזק כל פריט ריהוט שאתם רואים. ישנם פריטים עור, בד, עץ, זכותית ומתכת. האם אתם בטוחים שתדעו להתמודד עם כסא עץ שחלקיו במגמת היפרדות לאחר שצבר זמן רב בד' אמותיכם ? יש לבחון סוגי דבקים שיש להשתמש בהם לשם ביצוע הפעולה, ולברר עוד במעמד הקניה מה הוא הדבק בו ניתן להשתמש. האם חשבתם כיצד תתמודדו עם ריהוט יוקרה עור או בד  שספגו מים שנשפכו עליו בטעות ? כיצד תשקמו אותו מפני הפגיעה ותחזירו אותו למוטב ? חשוב להתייעץ עם אנשים המתמחים בסוגי עכורות ובדים, לרבות סוחרים בחומרים אלה, להם – ניסיון רב בתחום.

ריהוט מעוצב

ריהוט מעוצב מתבטא בשלושה רבדים: יופיו האבסולוטי של הפריט בעיניכם, שילובו הנאות עם יתר הפריטים בחבילת הריהוט שרכשתם: לדוגמה – פינת ישיבה, או סט ריהוט לפינת אוכל, וחשוב מכל – שילוב סט הריהוט כולו עם יתר תכולת הבית. לשם בדיקת שלושת הנדבכים הללו חשוב לשמוע חוות דעת משנית לדעתכם, ואנו סבורים כי אין כמו מעצב פנים מקצועי על מנת לספק לכם חוות דעת זו, ובאותה נשימה – לקבל ממנו ייעוץ לביצוע מהלכים פשוטים וקלים בדירה אשר יוסיפו נופך ליופיה ויעלו את שוויה בשוק.

ריהוט משוכלל

ישנם מספר פריטי ריהוט בהם הושתלו שבבים אלקטרוניים שונים אשר מוסיפים להם ממד טכנולוגי מושך במיוחד: כורסא עם משענת מתקפלת, כורסא עם דרגש רגליים עולה ויורד, מערכת אלקטרונית להרכבה על כורסאות וספות לביצוע מסז'ים, ועוד. פרמטר זה, בשונה מקודמיו, מסמל בעיקר את תקופת העתיד, במסגרתה השכלולים השונים רק ילכו ויתעצמו עד אשר נמצא את עצמנו עם כורסת מווטימדיה, או כיסא דיגיטלי משוכלל.

 ריהוט | רהיטים | עיצוב הבית | מיטות | מערכות ישיבה סלונים | מיטות