דף הבית
  
אודותינו
  
צור קשר

יצירת קשר
 
 

עיצוב הבית

עיצוב הבית הינו נושא שיש לתכנן אותו על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. יש אנשים שיש להם את הכישרון הטבעי של עיצוב הבית כמו בחירה של צבעים לקירות, חפצי אמנות ופריטים שונים המשתלבים יחד בהרמוניה מושלמת. הדבר הראשון שיש לעשות זה לבחור את הצבעים הנכונים, באמצעות חיפוש בחוברות של עיצוב הבית, ניתן למצוא רעיונות רבים וסגנון שלבטח יוכל לדבר אליכם. ככל שתראו יותר סגנונות, כך יהיה לכם קל יותר לבחור בסגנון הרצוי לכם. העיצוב של פנים הבית, חייב להיות תואם לאורח החיים של כל אחד ואחד. אם אתם אנשים הנוהגים לארח הרבה אנשים או אם אתם נוהגים לצפות הרבה בטלוויזיה. עיצוב הבית של זוגות צעירים למשל, יהיה שונה בתכלית מעיצוב הבית של משפחות שיש להם ילדים ששם יש צורך בריהוט מעוצב ווילונות לחדרי ילדים, הכול בהתאם לאורח החיים, היות וכל חדר מעצבים באופן נפרד בהתאם לדרישות.

נקודות מוקד בחללים החשובים בעיצוב הבית

לכל חדר בבית, צרכה להיות נקודת מוקד שהיא זו שתמשוך את תשומת הלב של כל מי שייכנס לחדר. בחדרים קטנים למשל, אין להעמיס ברהיטים כבדים, אלא ליצור תחושה של אווריריות וחלל גדול יותר תוך שימוש מינימלי בריהוט בעל קווים נקיים יותר. הצבעים בחללים השונים בבית ייתנו לנו את התחושה הנעימה יותר אם נדע להתאים אותם בצורה נכונה. אם יש לנו חדר קטן, אנו נשתמש בצבעים בהירים בקירות ואם יש לנו חלל גדול נצבע אותו בצבעים חמים וכהים יותר על מנת לתת לו תחושה של חמימות.

התאורה בעיצוב הבית

תאורה היא דבר חשוב בעיצוב הבית, גם אם מדובר באור מלאכותי או אור טבעי שמגיע מבחוץ. יש להתחשב במיקומם של החלונות בבית ובכיוונים של קרני השמש. יש להאיר את הבית באופן מספיק. בבחירת התאורה, חשוב כי אם אתם מעוניינים בתאורה שתקנה לכם אווירה נעימה בבית, יש להשתמש בתאורה בעלת אור רך יותר או שימוש במנורות רגל מעוצבות או מנורות שולחן בעלות עיצוב ואור עדין ורך יותר. חשוב גם להקפיד על מרחב התנועה בבית ולא להעמיס עליו בהרבה פרטים כמו פרטי נוי או ריהוט רב.

 ריהוט | רהיטים | עיצוב הבית | מיטות | מערכות ישיבה סלונים | מיטות